Okrouhlá v Kobylisích
Okrouhlá v Kobylisích
Okrouhlá v Kobylisích
Okrouhlá v Kobylisích
Okrouhlá v Kobylisích
Okrouhlá v Kobylisích
+ 1

Okrouhlá v Kobylisích Míčková Eva

POPIS: Olej na plátně, rozměr 70 x 114 cm
O AUTOROVI: 1946-2005 Česká malířka narozena v Praze. Studovala pražskou AVU u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnovala olejomalbě a akvarelu. Ztvárňovala přírodní motivy. Působila také... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1946-2005 Česká malířka narozena v Praze. Studovala pražskou AVU u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnovala olejomalbě a akvarelu. Ztvárňovala přírodní motivy. Působila také jako restaurátorka. Její dílo je zastoupeno v NG a mnoha soukromých sbírkách
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:15450