Olivy - Krajina na Capri Kafka Vilém
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 73 x 100,5 cm, datováno 1928
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 13 000 Kč |
Číslo položky:19105