Olivy - Krajina na Capri
Olivy - Krajina na Capri
Olivy - Krajina na Capri
Olivy - Krajina na Capri
Olivy - Krajina na Capri
Olivy - Krajina na Capri
+ 1

Olivy - Krajina na Capri Kafka Vilém

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 73 x 100,5 cm, datováno 1928
O AUTOROVI: * 9.1.1887 Kopidlno (Jičín) (Česká republika (Czech Republic)) + 1972
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky:19105