Olympia - velký formát
Olympia - velký formát
Olympia - velký formát
Olympia - velký formát
Olympia - velký formát
Olympia - velký formát
Olympia - velký formát
+ 2

Olympia - velký formát Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 125 x 190 cm. Starší, velmi kvalitní kopie Manetovy Olympie.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 34 000 Kč
Číslo položky:12816