Oplakávání Krista Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně - rentoilováno, rozměr 70 x 47,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:8434
2 600 Kč 17. 8. 2019 22:47:00
2 500 Kč 27. 6. 2019 14:37:12