Orientální bazar Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 55 x 75 cm . Vzadu přípis tužkou: Ludwig Blum (1891-1975)
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky:12039