Orientální bazar Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 55 x 75 cm . Vzadu přípis tužkou: Ludwig Blum (1891-1975)
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 8 500 Kč |
Číslo položky:12039