Orientální motiv 1
Orientální motiv 1
Orientální motiv 1
Orientální motiv 1
Orientální motiv 1
Orientální motiv 1
Orientální motiv 1
Orientální motiv 1
Orientální motiv 1
Orientální motiv 1
Orientální motiv 1
+ 6

Orientální motiv 1 Schwalbach G.

POPIS: Olej na plátně, rozměr bez rámu 69 x 105 cm . Rozměry s rámem 103 x 140 cm. K tomuto obrazu je v nabídce ještě protějšek vis. poslední foto. Kvalitní malba s poloviny 19.stol . Tyto motivy z orientu byly v tě době velmi módní . Vše je původní včetně kvalitního mírně poškozeného dobového rámu. Odhadní cena 50 000 - 70 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 22 000 Kč
Číslo položky:6337