Chlapec s pomerančem + Dívka s bubínkem
+ 1

Chlapec s pomerančem + Dívka s bubínkem Orth Gustav

POPIS: 2x Olej na plátně, rozměry: 53 x 32 cm
O AUTOROVI: Malíř 1900 stol.
O AUTOROVI: Malíř 1900 stol.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
S příhozem

11. 11. 2024 21:52:00
Číslo položky:20439
3 000 Kč 18. 9. 2024 14:13:44