Paličkování Nesignováno .

POPIS: Litografie. List: 63 x 47 cm, tisk: 47x 40,5 cm poškozené okraje listu
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 200 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:51285
Žádné příhozy