Paličkování Nesignováno .
POPIS: Litografie. List: 63 x 47 cm, tisk: 47x 40,5 cm poškozené okraje listu
Vyvolávací cena: | 200 Kč |
Aktuální cena: | 200 Kč |
Číslo položky:51285
Žádné příhozy | ||