Pamětní list - Půmevek Juřena Petr

POPIS: Litografie, rozměry ve výřezu pasparty: 34,5 x 22,5 cm, signováno tužkou, zaskleno.
O AUTOROVI: Petr Juřena 29.leden 1949 (Praha, Praha, Česká republika) kreslíř, karikaturista
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:18819
Žádné příhozy