Pamětní list - Půmevek Juřena Petr
POPIS: Litografie, rozměry ve výřezu pasparty: 34,5 x 22,5 cm, signováno tužkou, zaskleno.
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:18819
Žádné příhozy | ||