Pana Marie Polická Neznačeno

POPIS: Dřevěná plastika, výška : 22 cm. 19.století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:12974
900 Kč 15. 9. 2021 19:33:03
800 Kč 19. 7. 2021 07:02:48