Pana Marie Svatohorská 1 Neznačeno
POPIS: Dřevěná plastika polychromovaná, výška : 25,5 cm . 19 - 20.století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:11212
1 500 Kč | 10. 6. 2021 22:02:30 | |