Panna Maria Lurdská Neznačeno
POPIS: Polychromovaná dřevořezba, výška 52 cm, polovina 19. století. Přiložena restaurátorská zpráva. Socha byla Ministerstvem kultury ČR prohlášena za kulturní památku
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
Aktuální cena: | 26 000 Kč |
Číslo položky:14314