Panna Maria Lurdská
Panna Maria Lurdská
Panna Maria Lurdská
Panna Maria Lurdská
Panna Maria Lurdská
Panna Maria Lurdská
Panna Maria Lurdská
Panna Maria Lurdská
Panna Maria Lurdská
+ 4

Panna Maria Lurdská Neznačeno

POPIS: Polychromovaná dřevořezba, výška 52 cm, polovina 19. století. Přiložena restaurátorská zpráva. Socha byla Ministerstvem kultury ČR prohlášena za kulturní památku
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky:14314