Panna Maria Svatohorská 2. Neznačeno

POPIS: Dřevěná plastika, polychromovaná, výška : 40 cm . 19. století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:11213