Panna Marie sedmibolestná-Pieta Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 85 x 71 cm, celkové rozměry: 107 x 92 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 300 Kč |
Číslo položky:17717