Panna Marie sedmibolestná-Pieta Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 85 x 71 cm, celkové rozměry: 107 x 92 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Číslo položky:17717