Panorama s řekou Kunft Alfred
POPIS: Olej na plátně, rozměr 76 x 90,5 cm, malba poškozena. Rok 1941. Autor patří do umělecké skupiny Mladí lvi v kleci: německy hovořících výtvarníků z Čech, Moravy a Slezska v meziválečném období.
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 21 000 Kč |
Číslo položky:13151