Pánské a dámské hrací partie, 2 obrázky
+ 8

Pánské a dámské hrací partie, 2 obrázky Neznačeno

POPIS: Koláž : papír, malba akvarelem, gobelín, okolo roku 1770 - 80. Rozměry 22x 35 cm. Kuriozní zámecké obrazy z 18.století, malba kombinovaná s gobelínem. Rámy pozdější.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky:7147