Pařížští rybáři Šimon František Tavík
POPIS: Lept, rozměr ve výřezu 32,5 x 28,5 cm, nerámováno, poškozeno mimo tiskovou plochu pod signaturou. Vsoupisu grafického díla č. 346
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 7 000 Kč |
Číslo položky:19696