Párové vázičky Neznačeno

POPIS: Mosaz , smalt, perleť ,výška: 12,5 cm, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:18178
Žádné příhozy