Párové vázy
Párové vázy
Párové vázy
Párové vázy
Párové vázy
Párové vázy
+ 1

Párové vázy Značeno

POPIS: 2X malovaná váza, výška 46 cm, šíře 19 cm, jedna váza mírně poškozena
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:17671
1 500 Kč 24. 4. 2023 17:51:07