Partie v Ehrensteinu v Horním Rakousku
+ 5

Partie v Ehrensteinu v Horním Rakousku Skála František

POPIS: Olej na plátně, rozměr 68 x 101 cm. Drobné poškození v malbě. Obraz publikován
O AUTOROVI: Skála František (1817 - ?) Narodil se 27. 4. 1817 v Písku. Malíř v Písku a v Praze. Žil v Písku a většinu svých obrazů a miniaturních podobizen vytvořil tamtéž.
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 18 100 Kč
Číslo položky:19438