Partie ze Štěpanic u Jílemnice Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně podlepeno na lepence, rozměr 14 ,5 x 20,5
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky:5410
400 Kč 14. 9. 2017 20:00:49