Pastorální scéna Zuccarelli Francesco - Okruh

POPIS: Olej na dřevě, rozměr 34,5 x 48 cm, nesignováno
O AUTOROVI: Narození: 15. srpna 1702, Pitigliano, Itálie Úmrtí: 30. prosince 1788, Florencie, Itálie
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:10135
Žádné příhozy