Pastorální výjev Ignatius van der Beken - připsáno

POPIS: Olej na plátně, rozměr 64 x 79 cm, nesignováno, malba pochází z 18. století.
O AUTOROVI: 1689 - 1774 Vlámský malíř
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky:11951