Pastorální výjev Ignatius van der Beken - připsáno
POPIS: Olej na plátně, rozměr 64 x 79 cm, nesignováno, malba pochází z 18. století.
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
Aktuální cena: | 32 000 Kč |
Číslo položky:11951