Pastýř Nečitelně signováno
POPIS: Kresba uhlem a křídou, rozměr listu: 59 x 44 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
Číslo položky:15322
1 800 Kč | 19. 5. 2022 00:36:57 | |