Pastýř Nečitelně signováno

POPIS: Kresba uhlem a křídou, rozměr listu: 59 x 44 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:15322
1 800 Kč 19. 5. 2022 00:36:57