Pestrá kytice Kubiš Miroslav
POPIS: Olej na lepence, rozměr 79 x 60 cm, nesignováno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:14858
2 000 Kč | 16. 5. 2022 19:31:04 | |