Pestrá kytice se slunečnicemi Dietrich Georg

POPIS: Olej na plátně, rozměr 60 x 52 cm, signováno vpravo dole Georg Dietrich 1938
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky:5461
1 300 Kč 7. 11. 2017 19:20:04
1 200 Kč 7. 11. 2017 18:36:49