Pf - František Dvořák Born Adolf
POPIS: Litografie, rozměry listu : 21 x 21 cm, signováno tužkou
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 200 Kč |
Číslo položky:15267