Pivoňky v čínské váze Myslbek Josef ml.

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 60,5 x 50 cm.
O AUTOROVI: Narodil se 22. 3. 1884 v Praze a zemřel 15. 4. 1963. Český malíř a kreslíř. Studoval na akademii výtvarných umění u Vojtěcha Hynaise a R. z Ottenfeldů, dále pak v Mnichově... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 22. 3. 1884 v Praze a zemřel 15. 4. 1963. Český malíř a kreslíř. Studoval na akademii výtvarných umění u Vojtěcha Hynaise a R. z Ottenfeldů, dále pak v Mnichově v letech 1907 - 1908 u profesora Raupa. Rád kreslil a věnoval se technice akvarelu. Hlavním námětem jeho děl byla krajina. Jeho kresby byly propracované a soustředěné na detail. Vystavoval v Rubešově galerii a na Zbraslavi, kde žil.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky:14217