Plachetnice Rombald J.

POPIS: Olej na malířské lepence, rozměry 19 x 17 cm
O AUTOROVI: Rombald J. Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:7975