Plachetnice na moři Myslbek Karel

POPIS: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměry: 30 x 43 cm, silně poškozený rám.
O AUTOROVI: 1874-1915 Narodil se v Praze jako syn sochaře Josefa Václava Myslbeka. Pražskou AVU studoval tajně proti vůli svého otce a zprvu i vystavoval pod jménem Frant. Voves. V počátcích... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1874-1915 Narodil se v Praze jako syn sochaře Josefa Václava Myslbeka. Pražskou AVU studoval tajně proti vůli svého otce a zprvu i vystavoval pod jménem Frant. Voves. V počátcích své tvorby se zabýval krajinomalbou, později převládaly sociální městské motivy. Neunesl tíhy války a dobrovolně svůj život ukončil.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky:14124
2 500 Kč 11. 1. 2022 19:19:27