Plachetnice na moři Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně : rozměry 30 x 40 cm. Datováno 1880, signatura odřená, nerámováno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:12019