Plakát k úmrtí TGM - 124 x 90 cm Monogramista

POPIS: Velkoformátová litografie, rozměry: 124 x 90 cm, na kámen provedla fa Burian a spol. Benešov, poškozené okraje
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:8845