Pluto a štěňata Monogramista

POPIS: Tuš, akvarel, rozměry: 30 x 42 cm, zaskleno, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:15383
800 Kč 18. 9. 2022 22:44:52