Po dešti Balling Jiří

POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 27,5 x 44 cm, zaskleno
O AUTOROVI: Narodil se 4.5.1890 v Rakovníku. Soukromě s učil malovat u K. Reisnera v Praze, pokračoval ve studiu na uměleckoprůmyslové škole a na pražské Akademii výtvarných umění u... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 4.5.1890 v Rakovníku. Soukromě s učil malovat u K. Reisnera v Praze, pokračoval ve studiu na uměleckoprůmyslové škole a na pražské Akademii výtvarných umění u prof. Loukoty, Bukovace, Nechleby. Do začátku druhé světové války se zabýval hlavně restaurování. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:15406
Žádné příhozy