Po koupeli Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměry: 48 x 35 cm, nesignováno. Poškozený rám
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Číslo položky:14128