Pobřeží Dubrovníku Kuba Ludvík - označeno

POPIS: Olej na lepence, rozměr 32 x 46 cm
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Číslo položky:9769