Podtatranská krajina Hudeček Antonín
POPIS: Olej na lepence, rozměry: 68 x 103 cm, poškozený rám.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
Aktuální cena: | 50 000 Kč |
Číslo položky:17327