Podvečerní krajina Mednyánszky László Ladislav
POPIS: Olej na plátně, Nesignováno, rozměr 26,8 x 42,2 cm, přiložen znalecký posudek + restaurátorská analýza rozpustnosti barev
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
Aktuální cena: | 44 000 Kč |
Číslo položky:16503