Podvečerní nálada v zátoce Svoboda Jaroslav
POPIS: Olej na sololitu, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 700 Kč |
Aktuální cena: | 3 200 Kč |
Číslo položky:12434