Podzim Navrátil Josef Matěj
POPIS: Olej na plátně, rozměr ve výřezu 40 cm, nesignováno, zaskleno
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 800 Kč |
Číslo položky:16657