Podzim u řeky Schön František (Fráňa Šén)

POPIS: Olej na lepence, rozměry: 35 x 49,5 cm, zaskleno, rám poškozen
O AUTOROVI: 1882-1976 Český akademický malíř, známý olomoucký krajinář. Studoval na uměleckoprůmyslové škole ve Vídni. Jeho malířské práce jsou převážně malovány olejem. Byl zamilován... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1882-1976 Český akademický malíř, známý olomoucký krajinář. Studoval na uměleckoprůmyslové škole ve Vídni. Jeho malířské práce jsou převážně malovány olejem. Byl zamilován do Orientu, procestoval i Indii a některé severoafrické státy. Jeho cesty po cizině jsou zachyceny i v jeho malířských dílech.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:9922