Podzimní alej Nesignováno .
POPIS: Akvarel na papíru, rozměr ve výřezu 25 x 31 cm. Rám poškozen.
Vyvolávací cena: | 400 Kč |
Aktuální cena: | 700 Kč |
Číslo položky:6780