Podzimní cesta Procházka A.
POPIS: Olej na plátně, rozměr 40 x 50 cm, signováno A. Procházka 1929
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 200 Kč |
Číslo položky:5282