Podzimní imprese Procházka Jaro
POPIS: Velkoformátový olej na plátně, rozměr 113,5 x 74 cm, obraz odborně vyčištěn.Signováno vpravo dole Jaro Procházka.Vynikající ukázka impresionistické malby přírodního motivu..
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 26 500 Kč |
Číslo položky:5256