Podzimní krajina Písecký Josef (Liška).
POPIS: Olej na lepence, rozměr 30,5 x 46,5 cm, zaskleno. Malba poškozená.
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:8261